17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.41min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Ander Herrera

Ander Herrera: Dortmund podrażnił nasze gwiazdy

Ander Herrera był gościem programu Tiempo de Juego w hiszpańskiej telewizji. Pomocnik PSG opowiedział w nim o kulisach spotkania z Dortmundem, sagach transferowych Neymara oraz Mbappe. Zobaczcie co miał do powiedzenia Herrera.

O Neymarze i Mbappe 

Gdybym miał postawić pieniądze odnośnie do ich transferów, to powiedziałbym, że nie odejdą z PSG. Kryzys gospodarczy i piłkarski to jedno, ale jest jeszcze coś ważniejszego. Obaj bardzo dobrze czują się w Paryżu i są częścią wielkiego projektu. Spotkałem się z Neymarem przed pandemią na kolacji, długo rozmawialiśmy i powiedział, że czuje się w Paryżu bardzo dobrze. Widać było, że jest szczęśliwy. Z całym szacunkiem do portali sportowych, które piszą o transferze jako dokonanym- rzeczywistość jest zupełnie inna.

O napięciu po pierwszym spotkaniu z Dortmundem

Po pierwszym spotkaniu rywale nie zachowali się fair. Świętowali publicznie, wstawiali twitty i wpisy, które nie spodobały się naszej społeczności. Teksty nawiązywały do tego, że Dortmund produkuje gwiazdy, PSG kupuje. Wiele słów, które wtedy zostały przekazane światu, mocno zdenerwowało Neymara i Mbappe. Nigdy nie widziałem ich tak zdenerwowanych i podrażnionych. Można powiedzieć, że Dortmund sam sobie zaszkodził takim zachowaniem. Naszą reakcją na boisku oraz poza nimi wysłaliśmy innym drużynom sygnał, by szanować nasz zespół

O tytule przyznanym przez federację

„Lubię wygrywać na boisku, ponieważ tylko taki sposób sprawia, że czujesz się szczęśliwy.” Nie zastąpi tego cieszenie się na grupie na whatsupie”.

Ander Herrera w zakończonym sezonie 2019/20 rozegrał w barwach PSG osiemnaście spotkań i strzelił jedną bramkę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *