28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.36min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Thomas Meunier: Jestem spokojny o przyszłość

Thomas Meunier, obrońca PSG kilka tygodni temu łączony był z Borussią Dortmund, ponieważ jego kontrakt wygasa w czerwcu 2020 roku. Belgijski zawodnik w niemieckim zespole miał zagrać od lipca, ale ewentualną zmianę klubu pokrzyżowała sytuacja z koronawirusem. Zawodnik odniósł się do sytuacji w wywiadzie dla Le Parisien.

Wolny zawodnik, który gra w jednej z najlepszych reprezentacji na świecie, który ma 28 lat,nie może być złym transferem. Kluby nie mają wiele do stracenia na tej inwestycji w dłuższym okresie. Mogą tylko wygrać, ponieważ nie kupują nieukształtowanego zawodnika. Nie rozumiem sytuacji, która wytworzyła się wokół mojej osoby i ewentualnego przejścia do Dortmundu. Widziałem wiele artykułów łączących mnie z Tottenhamem czy Interem i po prostu nie rozumiem tego szaleństwa. Wiele z wiadomości był kompletnie odrealnionymi. Moim głównym celem, jest pozostanie w PSG i reprezentowanie tego klubu. Na ten moment jestem bardzo spokojny o swoją przyszłość.

Zdaniem niemieckich mediów Thomas Meunier będzie chciał wstrzymać decyzję odnośnie do transferu do czasu wyjaśnienia sytuacji w światowej piłce nożnej. Wiele będzie również zależeć od sytuacji finansowej Borussii Dortmund, ponieważ to, co mogli zaproponować Belgowi miesiąc temu, niekoniecznie będzie możliwe w lipcu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *