09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
3dn.14godz.37min.
11.22 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thomas Meunier: Jestem spokojny o przyszłość

Thomas Meunier, obrońca PSG kilka tygodni temu łączony był z Borussią Dortmund, ponieważ jego kontrakt wygasa w czerwcu 2020 roku. Belgijski zawodnik w niemieckim zespole miał zagrać od lipca, ale ewentualną zmianę klubu pokrzyżowała sytuacja z koronawirusem. Zawodnik odniósł się do sytuacji w wywiadzie dla Le Parisien.

Wolny zawodnik, który gra w jednej z najlepszych reprezentacji na świecie, który ma 28 lat,nie może być złym transferem. Kluby nie mają wiele do stracenia na tej inwestycji w dłuższym okresie. Mogą tylko wygrać, ponieważ nie kupują nieukształtowanego zawodnika. Nie rozumiem sytuacji, która wytworzyła się wokół mojej osoby i ewentualnego przejścia do Dortmundu. Widziałem wiele artykułów łączących mnie z Tottenhamem czy Interem i po prostu nie rozumiem tego szaleństwa. Wiele z wiadomości był kompletnie odrealnionymi. Moim głównym celem, jest pozostanie w PSG i reprezentowanie tego klubu. Na ten moment jestem bardzo spokojny o swoją przyszłość.

Zdaniem niemieckich mediów Thomas Meunier będzie chciał wstrzymać decyzję odnośnie do transferu do czasu wyjaśnienia sytuacji w światowej piłce nożnej. Wiele będzie również zależeć od sytuacji finansowej Borussii Dortmund, ponieważ to, co mogli zaproponować Belgowi miesiąc temu, niekoniecznie będzie możliwe w lipcu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *