24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.20min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Ander Herrera

Ander Herrera o zarobkach i chorobie Mbappe

Ander Herrera udzielił w ostatnim czasie wywiadu, w którym poruszył temat wynagrodzeń oraz choroby Kyliana Mbappe przed spotkaniem z Borussią Dortmund. Zobaczcie co miał do powiedzenia hiszpański pomocnik.

O zarobkach w zespole PSG

Wszyscy widzimy, jaka jest sytuacja na świecie w klubach i całej piłce nożnej. Jestem wdzięczny PSG za wysiłek, by sprowadzić mnie do klubu. Dziękuje również za moje wynagrodzenie. Propozycję działaczy wysłuchaliśmy i jeśli wszystko będzie uzasadnione, to na pewno znajdziemy porozumienie. Uważam również, że wynagrodzenie w kolejnych miesiącach powinno być wyrównane, jeśli wrócimy do gry np. w wakacje. Skoro teraz nie generujemy klubowi dochodu to w momencie, w którym wrócimy, przywrócimy go. Wiem, że taka propozycja padła ze strony zawodników Barcelony i przez ich działaczy została odrzucona. Zobaczymy jak potoczą się rozmowy u nas.

O sezonie i chorobie Kyliana Mbappe

Wszyscy chcemy wrócić do grania. Wakacji w tym roku nie będzie, ale idealnie byłoby wszystko zakończyć do 30 czerwca. Jeśli będziemy musieli grać dłużej, to nie będzie to dla nas problem. Musimy się do tego dostosować wszyscy. Decyzja odroczenia Euro oraz Igrzysk moim zdaniem była potrzebna, ponieważ to może pozwolić dokończyć sezon

Mbappe? „Byliśmy wszyscy przerażeni, gdy dowiedzieliśmy się o jego testach medycznych na obecność koronawirusa. Kilka dni przed spotkaniem Neymar zorganizował kolację całego zespołu. Miała być to forma integracji przed spotkaniem z BVB. Podczas niej siedziałem cały czas koło Kyliana, więc gdy dowiedziałem się o podejrzeniu choroby u niego, byłem bardziej przestraszony aniżeli on sam.”

źródło:Cadena SER


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *