17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.29min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Edinson Cavani zdobywa bramkę nr 200

Edinson Cavani – najlepszy strzelec PSG osiągnął kolejny swój rekord w karierze klubowej. W spotkaniu z Bordeaux pokonał kolejną barierę zdobywając swoją 200 bramkę w barwach klubu. 

Kibice PSG mają okazję celebrować golę El Matodora od siedmiu lat. W Ligue 1 Cavani strzelił 138 bramek i jest najlepszy wynik w tej dekadzie. Dwukrotnie sięgał po tytuł króla strzelców w sezonach 16/17,17/18. Jest również najlepszym strzelcem w europejskich rozgrywkach, gdzie zdobył dla klubu 30 bramek. W Pucharze Francji zdobył 16 bramek i tym samym wyrównał osiągniecie Zlatana Ibrahimovica oraz Pedro Paulety ( Tylko Francois M”Pele ma więcej bramek – 28). Dodatkowo zdobył 15 bramek w Pucharze Ligi.

Oto jak wyglądała bramka nr. 200

A dla tych, którzy mają kilka minut wolnego czasu przypominamy wszystkie 200 bramek Cavaniego w barwach PSG.

Napastnik PSG po spotkaniu z Bordeuax został uhonorowany w sposób szczególny. Z rąk klubu otrzymując pamiątkowy puchar. Zobaczcie jak to wyglądało na zdjęciach.

Po spotkaniu napastnik udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubu w którym opowiedział o spotkaniu oraz strzelonej bramce:

Z kilku powodów to był dla mnie szczególny wieczór. Przede wszystkim strzeliłem 200 bramek to jedna rzecz, druga to wielki moment dla całego klubu. Chcieliśmy przemówić na boisku i dać z siebie wszystko po porażce w Dortmundzie. Ta wygrana da nam pewności siebie. Musimy iść dalej by osiągnąć wielkie rzeczy. Gdy przechodzisz ciężki okres zespołowi pomaga zjednoczenie i poczucie solidarności. I to zaczęło się właśnie dziś. Wygraliśmy, ponieważ byliśmy lepszym zespołem i zasłużyliśmy na trzy punkty. Dobrze jest pracować razem, wiedzieć, że czasem nie wszystko wychodzi tak, jak tego chcesz, ale możemy iść naprzód, tylko jeśli będziemy szli razem w jednym kierunku.

Napastnikowi życzymy kolejnej setki bramek w barwach PSG!

 


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *