16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.48min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Angel Di Maria

Angel Di Maria: Zbyt wcześnie by myśleć o Dortmundzie

Angel Di Maria spotkał się z dziennikarzami przed spotkaniem z Lille. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz zawodnik o rywalizacji z Dortmundem, kontrakcie i zespole.

KONTRAKT

Di Maria: „Na ten moment nie było rozmów między klubem a moją osobą. Mam jeszcze 1,5 roku ważnego kontraktu po tym sezonie. Na ten moment skupiam się na grze i treningu. Nie myślę o kontrakcie. Powiedziałem kiedyś, że PSG będzie ostatnim klubem przed powrotem do Argentyny i tego się trzymam”.

FANTASTYCZNA CZWÓRKA

Di Maria: To określenie wymyślili dziennikarze dla mojej osoby, Mbappe, Icardiego i Neymara. My nie lubimy się tak opisywać, ponieważ mamy w zespole innych zawodników np. Cavaniego, Sarabię. To również ważni zawodnicy w naszej ekipie. To prawda, że nasza czwórka grała dużo w ostatnim czasie. Wszyscy jednak pracują ciężko i finalnie to trener decyduje o składzie. Mamy wiele jakości w składzie, jeśli chodzi o atak, ale cel jest ten sam. Dawać z siebie 100%”.

DORTMUND

Di Maria: „Byłoby to dla nas problemem, gdybyśmy mieli myśleć teraz o tym spotkaniu. Mamy przed sobą wiele spotkań i dopiero po nich będzie Dortmund. Nie ukrywamy, że Liga Mistrzów jest dla nas ważna i to nasz cel, ale jest zbyt wcześnie by o tym rozmawiać. Na ten moment skupiamy się na lidze i krajowych pucharach”.

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *