24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.22min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Edouard Michut obserwowany przez potęgi!

Wielka nadzieja i jeden z najzdolniejszych juniorów w szkółce mistrza Francji- Edouard Michut. Ten szesnastoletni wszechstronny pomocnik swoją grą zwrócił na siebie oczy wielu uznanych klubów.

Jak podaje brytyjskie Sky, młodzieżowiec jest obserwowany i regularnie monitorowany przez tak uznane marki jak FC Barcelona czy Manchester City. Według niektórych źródeł wynika, że Barca złożyła nawet propozycję kontraktu Michut’owi.

Dziennik sportowy Mundo Deportivo przyjrzał się tej sprawie i zapytał o stanowisko przedstawicieli „dumy Katalonii”. Wersje Katalończyków różnią się jednak znacznie od tych podawanych przez media. Klub jednoznacznie zaprzeczył jakoby złożył jakąś ofertę ale i potwierdził, że skauci FC Barcelony obserwowali pomocnika kilka razy. Nie napisali jednak na jego temat żadnego raportu.

W przypadku Manchesteru City nie do końca wiadomo jakie jest nastawienie działaczy. Poza obserwacją nie podjęto żadnych kroków. Nie jest on jednak jedynym obiektem zainteresowania klubu. Sky Sports News podaje, że klub z niebieskiej części Manchesteru interesuje się również szesnastoletnim napastnikiem z Borussi Dortmund- Giovannim Reyną.

Edouard Michut nominalnie jest środkowym pomocnikiem, jednak dzięki swojej wszechstronności może grać również na skrzydłach. Urodził się on 4 marca 2003 roku w Aix-les-Bains. Ma on na swoim koncie występy w reprezentacji U-16 Francji w których strzelił dwa gole. Na razie nie znana nam jest przyszłość tego utalentowanego francuza.


2 Comments

  1. szwagier Reply

    Rabiot miał 17 i debiutował u Carlo, podpisać kontrakt i za rok dawać mu szanse gry w pierwszym zespole, przy gwiazdach szybko sie nauczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *