28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.14min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Keylor Navas w Paryżu, Alphonse Areola trafia do Realu

32-letni Keylor Navas został nowym numerem jeden w obecnej rotacji Paris Saint-Germain. Kostarykanin trafił na Parc des Princes z Realu Madryt za 13 milionów €. W wyniku transferu szeregi „Los Blancos” zasili z kolei Alphonse Areola.

Navas, który związał się z Paris Saint-Germain czteroletnią umową, zdecydował się na grę z numerem „1” na koszulce. Podobnie sytuacja prezentuje się w przypadku Francuza, który w Madrycie również przywdzieje trykot z jedynką na plecach. Po ostatecznej finalizacji operacji 32-latek nie ukrywał swojego zadowolenia, a swoją przygodę na boiskach Ligue 1 rozpocznie z wysokimi oczekiwaniami.

– „Jestem naprawdę podekscytowany możliwością podpisania kontraktu z Paris Saint-Germain. Po moich doświadczeniach w Hiszpanii, do Francji udaję się z wielkimi nadziejami. Paris Saint-Germain jest bardzo prestiżowym zespołem w Ameryce Łacińskiej i z chęcią dołączę do przygody, która rozpoczęła się kilka lat temu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc PSG w zdobyciu tytułów. Wniosę moje doświadczenia i profesjonalizm. Postaram się również wkupić w łaski paryskich kibiców, słynnych w Europie ze swojej pasji.”

https://twitter.com/PSG_inside/status/1168554193273143296


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.