03.12.2023, g. 13:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Le Havre vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.19godz.35min.
19.50 X5.25 21.30 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Keylor Navas w Paryżu, Alphonse Areola trafia do Realu

32-letni Keylor Navas został nowym numerem jeden w obecnej rotacji Paris Saint-Germain. Kostarykanin trafił na Parc des Princes z Realu Madryt za 13 milionów €. W wyniku transferu szeregi „Los Blancos” zasili z kolei Alphonse Areola.

Navas, który związał się z Paris Saint-Germain czteroletnią umową, zdecydował się na grę z numerem „1” na koszulce. Podobnie sytuacja prezentuje się w przypadku Francuza, który w Madrycie również przywdzieje trykot z jedynką na plecach. Po ostatecznej finalizacji operacji 32-latek nie ukrywał swojego zadowolenia, a swoją przygodę na boiskach Ligue 1 rozpocznie z wysokimi oczekiwaniami.

– „Jestem naprawdę podekscytowany możliwością podpisania kontraktu z Paris Saint-Germain. Po moich doświadczeniach w Hiszpanii, do Francji udaję się z wielkimi nadziejami. Paris Saint-Germain jest bardzo prestiżowym zespołem w Ameryce Łacińskiej i z chęcią dołączę do przygody, która rozpoczęła się kilka lat temu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc PSG w zdobyciu tytułów. Wniosę moje doświadczenia i profesjonalizm. Postaram się również wkupić w łaski paryskich kibiców, słynnych w Europie ze swojej pasji.”

https://twitter.com/PSG_inside/status/1168554193273143296


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.