28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.45min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Thomas Meunier: Chcemy wygrać wszystko

Sezon Ligue 1 rozpoczął się na dobre. W pierwszym pojedynku nowej kampanii Olympique Lyon pewnie pokonał AS Monaco 3-0. Mistrz Francji na swój mecz musi jednak zaczekać do niedzieli.

W międzyczasie defensor „Les Parisiens”, Thomas Meunier, w rozmowie z ligue1.com opowiada o ambicjach zespołu i odpowiedzialności spoczywającej na zawodniku reprezentującym barwy PSG.

– „Chcemy wygrać wszystko i robimy co w naszej mocy, by to osiągnąć, z odpowiednim nastawieniem i właściwym charakterem.”

– „Graliśmy dobrze przeciwko Rennes. Nałożyliśmy na nich wysoki pressing. Pozytywne jest również to, iż byliśmy w stanie odrobić stratę.”

– „Kiedy grasz dla Paris Saint-Germain, wiesz, że nie masz gdzie się schować, szczególnie tutaj, we Francji. To oznacza nacisk presji w postaci bycia faworytem do zdobycia tytułu.”

– „Musimy sprostać oczekiwaniom. Ja i moi koledzy damy z siebie sto procent w każdym spotkaniu, by zrobić różnicę, niezależnie od przeciwnika.”

– „Chcemy zacząć ten sezon podobnie jak poprzedni. [14 zwycięstw na początek kampanii 2018/19, przyp. red.] Tego typu start byłby fantastyczny, bo był on dla nas wyjątkowy. Pracujemy ciężko i jesteśmy pewni siebie.” – zakończył Belg.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *