10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.21godz.11min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

FC Barcelona z konkretną ofertą za Neymara?

Po poniedziałkowym artykule „L’Equipe”, w którym francuski dziennik poinformował, iż Paris Saint-Germain rozważa sprzedać Neymara, inne media kontynuują temat i wskazują potencjalne scenariusze.

„Globo Esporte” w swoich najnowszych rewelacjach wskazuje, że FC Barcelona sonduje możliwość przeprowadzenia operacji powrotu Neymara na Camp Nou. Negocjacje osobiście ma prowadzić Josep Maria Bartomeu, prezydent katalońskiego klubu.

Choć Brazlijczyk pozostaje w sporze z mistrzem Hiszpanii w przedmiocie dotychczas niewypłaconej premii, wydaje się to nie być zbyt wielką przeszkodą, która mogłaby uniemożliwić powrót gwiazdora na stare śmieci.

Kwestią mogącą sprawiać największe problemy to porozumienie z francuskim klubem. FC Barcelona jest jednak skłonna zaoferować 100 milionów euro oraz jednego lub więcej graczy. Wśród zawodników, którzy mogliby zostać włączeni w transakcję wymienia się przede wszystkim Ousmane Dembele, Samuela Umtiti oraz Ivana Rakitica.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *