01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-20godz.-49min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Telefoot”: Neymar myśli o odejściu

„Telefoot” po raz kolejny donosi, iż Neymar może opuścić Paris Saint-Germain podczas letniego okna transferowego. Brazylijczyk sonduje podobno ewentualne możliwości ze względu na dotychczasowe rozczarowania jakich doznał w Paryżu oraz rychłe odejście Antero Henrique.

Według „Telefoot” gwiazdor po dwóch latach spędzonych w Paryżu nie czuje się już swobodnie w klubie i nie chce już być częścią katarskiego projektu. Neymar wszedł ponoć w fazę głębokiej refleksji nad swoją przyszłością.

Ewentualne odejście Antero Henrique, który sprowadził go do Paryża z Barcelony, również ma być okolicznością, która wywołuje u niego chęć odejścia. Obu łączy ponoć silna przyjacielska relacja. Co więcej Neymar uważa, iż we Francji nie poświęca mu się dostatecznie dużo uwagi.

W kontekście zainteresowanych klubów wymienia się oczywiście Real Madryt, który mimo sprowadzenia Edena Hazarda nie zamierza się zatrzymywać na rynku transferowym, badając wszelkie dostępne opcje na przeprowadzenie galaktycznej transakcji.

Naturalnie o odejściu Neymara nie chcą słyszeć właściciele francuskiego klubu, którzy kategorycznie wykluczają taką możliwość. Oznacza to zatem, iż pierwszą misją Leonardo, który ma zastąpić Henrique, może być właśnie przekonanie swojego rodaka o pozostania w Paryżu.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

4 Comments

  1. Bee! Reply

    @Thieux71 Chciałbym tylko zauważyć, że takie słowa nigdy nie padły z ust Neymara, ani jego najbliższych. To zawsze są rewelacje dziennikarzy, i to najczęściej takich, którzy nie są znani z bliskości/sympatii do PSG.

  2. Thieux71 Reply

    Spoko, tylko czy Neymar mógłby chociaż raz zabrać głos i publicznie np. korzystając z konferencji przed czy po meczu wyjaśnić wszystkie kwestie? Wtedy szybciutko skończyłyby się wszystkie „niusy”. O nim i o PSG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.