Close Menu
    Facebook
    PSGonline.pl
    • Aktualności
    • Skróty meczów
    • Typy
    • Transmisje
    PSGonline.pl
    Strona główna » Crvena Zvezda » PSG po rozmowach w sprawie „serbskiego Messiego”
    Transfery

    PSG po rozmowach w sprawie „serbskiego Messiego”

    4 marca 2025

    Jest jednym z największych talentów serbskiej piłki i zaczyna zaznaczać swoją obecność w seniorskich drużynach. Andrij Maksimović stał się już obiektem zainteresowania gigantów, a jednym z pierwszych którzy się zgłosili jest PSG.

    Serb swoją karierę rozpoczynał w drużynach juniorskich, gdzie pokazywał już próbkę swoich umiejętności. W wieku 16 lat przeszedł do seniorskiej piłki, gdzie reprezentował barwy RFK Grafičar Belgrad pokazując się również z bardzo dobrej strony. Solidne występy spowodowały, że otrzymał szansę w swoim macierzystym klubie – Crvenej Zvezdzie a dodatkowo został najmłodszym reprezentantem Serbii w historii. Takie CV w tak młodym wieku. co wcale nie dziwi, przyciąga największe europejskie kluby, który rozpoczynają starania o zawodnika.

    Jednym z pierwszych zespołów, które zgłosiły się po Maksimovicia, było PSG. Paryżanie chcą zapewnić sobie dobrą pozycję negocjacyjną i wybadać grunt pod ewentualne przenosiny „serbskiego Messiego” do drużyny ze stolicy Francji. Władze klubu z Belgradu nie spieszą się jednak z podejmowaniem decyzji. Działacze zdradzają bowiem, że zainteresowanie jest spore:

    Rozmawialiśmy z przedstawicielami PSG, ale były to jedynie nieformalne dyskusje prowadzone również z innymi klubami, przede wszystkim z Anglii, Niemiec i Włoch. Nie spieszymy się z transferem Andriji. Crvena zvezda znajduje się w stabilnej sytuacji finansowej, a on jest zadowolony z gry w naszym zespole. Z dnia na dzień zyskuje pewność siebie i rozwija się w odpowiedni sposób

    Za PSG przemawia jednak fakt, że bardzo szybko zgłosili się w kolejce po młody talent a w przenosiny mocno zaangażował się sam Luis Campos. Pozwala to sądzić, że paryżanie są obecnie w topie jeśli chodzi o ewentualne przenosiny. Poza tym  usługami serbskiego zawodnika interesują lub interesowały się FC Barcelona, Liverpool, Juventus, Borussia Dortmund, Eintracht Frankfurt, RB Lipsk oraz Udinese. Maksimović w obecnym sezonie ma 23 występy 3 gole i 5 asyst.

    Crvena Zvezda PSG Transfery
    Obserwuj PSGonline w Google News
    Share. Facebook Twitter Copy Link
    Wojciech Jagodziński
    Wojciech Jagodziński
    • Facebook

    Fanatyk sportów ekstremalnych, orientalnego żarcia i jednośladów. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jeszcze przed studiami pracując w sekcji żużlowej Wybrzeża Gdańsk. Niedługo później hobby stało się pracą, pracą którą uwielbiam. Rodowity gdańszczanin z krwi i kości, który za nic nie myśli opuszczać swojego ciepłego gniazdka.

    Przeczytaj również

    Prezes PSG na ratunek! Nasser Al-Khelaifi pokazał miękką stronę

    11 lipca 2025

    Fenerbahce bliskie porozumienia z PSG!

    11 lipca 2025

    Luis Enrique – prawdziwa Złota Piłka?

    10 lipca 2025
    Nadchodzące mecze
    13.07 21:00
    Chelsea Chelsea
    PSG PSG
    :
    Ostatnie mecze
    09.07 21:00
    PSG PSG
    Real Madryt Real Madryt
    4:0
    05.07 18:00
    PSG PSG
    Bayern Monachium Bayern Monachium
    2:0
    29.06 18:00
    PSG PSG
    Inter Miami Inter Miami
    4:0
    23.06 21:00
    Seattle Sounders Seattle Sounders
    PSG PSG
    0:2
    20.06 03:00
    PSG PSG
    Botafogo Botafogo
    0:1
    15.06 21:00
    PSG PSG
    Atletico Madryt Atletico Madryt
    4:0
    31.05 21:00
    PSG PSG
    Inter Mediolan Inter Mediolan
    5:0
    24.05 21:00
    PSG PSG
    Reims Reims
    3:0
    PSGonline.pl
    Facebook
    • Kontakt
    • Reklama
    • Polityka prywatności
    Serwis wyłącznie dla osób powyżej 18 lat. Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Szczegóły
    Copyright © 2025 PSGonline.pl

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.