27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.7min.
14.60 X4.60 21.64 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Wszyscy grali z dobrym nastawieniem

Luis Enrique oraz Yoram Zague wypowiedzieli się po ostatnim spotkaniu ligowym. Zobaczcie co powiedział trener oraz młody zawodnik PSG.

Luis Enrique:

„Myślę, że napastnicy zrobili dzisiaj świetną robotę w obronie. To pozwoliło nam bronić z jedną osobą więcej przed linią obrony. Wszyscy zagrali dobrze i każdy miał dobre nastawienie. Przeciwko tak trudnemu rywalowi zagraliśmy dobre spotkanie. Myślę, że to były najwyższe standardy. Jestem szczęśliwy z bramek jakie zdobyliśmy oraz z bramki młodego Yorama, który strzelił w swoje urodziny. To zawsze miło wiedzieć jak rośnie taki młody zawodnik.”

Yoram Zague:

„Udało się dziś strzelić szybkie dwie bramki. Widziałem dzisiaj kibiców, którzy stworzyli wrogą atmosferę, szczególnie w momencie w którym awans do Ligi Mistrzów oddalał się od nich. Daliśmy z siebie wszystko i mieliśmy przewagę dwóch bramek. To było ciężkie spotkanie, ale udało się wygrać. Jeśli chodzi o moją bramkę to był to fantastyczny moment dla mnie. Nawet nie śniłem o takim prezencie na początku gry. Sen się spełnił i jestem bardzo szczęśliwy. To było fantastyczne uczucie. Nawet nie wiedziałem jak się cieszyć, więc pobiegłem do ławki gdzie wszyscy mi gratulowali. To fantastyczne uczucie móc się z nimi cieszyć.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *