28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.23min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Lyonem

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Lyonem. Paryżanie wracają do grania po Lidze Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG.

Luis Enrique o końcówce sezonu

„Mamy teraz końcowe tygodnie grania. Będziemy chcieli osiągnąć zamierzone cele i w ligowych rozgrywkach niewiele nam już brakuje. Pracujemy z entuzjazmem i podchodzimy do wszystkiego bardzo poważnie. Nasze cele są niezmienne wygrać mistrzostwo.”

O sytuacji zespołu

„Trzeba mieć silny skład jeśli chcesz być wymieniany jako faworyt w rozgrywkach. My taki skład mamy i wszyscy zawodnicy robią swoją robotę bardzo dobrze. Każdy pomaga zespołowi. Potrzebuję wszystkich do gry i oni to wiedzą.”

O podwójnym spotkaniu z Lyonem

„Wątpie, by jutrzejsze spotkanie miał przełożenie na Puchar Francji. Puchar to będzie jeden mecz w którym rozstrzygnie się kwestia trofeum. Będzie to dobry sprawdzian, ale to różne spotkania dla nas.”

O Lidze Mistrzów

„Z Dortmundem zaliczyliśmy kwalifikacje do półfinału i graliśmy w jednej grupie. To będzie ciężki test w półfinale i domyślam się, że tak bardzo jak my chcemy awansować do finału, chce również Borussia.”

O rozwoju drużyny

„Myśle, że jako trener mam również do zrobienia kilka innych rzeczy jak prowadzenie drużyny. Jedną z nich jest rozwój zawodników i rozwój tej drużyny. Myślę, że wszyscy zrobili progres i to widać na boisku jeśli chodzi o grę drużyny. To zasługa piłkarzy, oni zrobili krok to przodu przez cały sezon. Mamy miejsce do poprawy i będziemy jeszcze pracować nad kilkoma rzeczami.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *