28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.0min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Luis Enrique przed Clermont

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Clermont. Hiszpański szkoleniowiec PSG wypowiedział się na temat najbliższego spotkania. Zobaczcie co powiedział trener.

Luis Enrique o rywalach

„To będzie bardzo trudne spotkanie. Wydaje mi się, że jedno z cięższych w sezonie. Jesteśmy na pierwszym miejscu, oni na końcu stawki i dadzą z siebie wszystko co najlepsze. Musimy podjąć to wyzwanie przed naszymi kibicami ponieważ jeśli tego nie zrobimy to będziemy cierpieć.”

O Ramosie

„To zawodnik z duchem walki. Ciekawy napastnik i jestem szczęśliwy, że jest z nami i gra. Zawsze jest gotowy do gry, niezależnie od pozycji jaką mu przypiszemy. Miał swoje dobre momenty, ma dobre statystyki, ale może zrobić więcej. Jest ciągle młody, więc jego potencjał będzie rosnąć.”

O kontuzjach

„Wysoki poziom sprawia, że wzrasta ryzyko kontuzji. Mamy jednak dobry skład medyczny, który reaguje bardzo szybko na urazy oraz stara się wyprzedzać i przewidywać co może grozić zawodnikom. Mamy zajęcia na murawie oraz siłowni, dzięki czemu jesteśmy kompleksowo przygotowani. Jak w każdym sezonie są kontuzję, ale w tym roku jestem bardzo zadowolony ze swojego zaplecza medycznego.”

O wykorzystaniu Dembele

„To zawodnik, który robi różnice na murawie zarówno w środku pola jak i na skrzydłach. Musimy analizować rywali i to gdzie robią miejsce i umiejętnie wykorzystać Dembele. Musimy na każde spotkanie znaleźć mu najlepsze miejsce na murawie tak by wykorzystał swoje atuty.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *