10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.20godz.20min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Vitinha po Marsyli

Luis Enrique oraz Vitinha zabrali głos po spotkaniu z Marsylią. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz pomocnik PSG.

Luis Enrique:

„Myślę, że powinniśmy być dzisiaj szczęśliwi. W pierwszej połowie byliśmy dalecy od tego co powinniśmy prezentować i robiliśmy dużo błędów, szczególnie w sytuacjach gdzie tych błędów nie powinniśmy popełniać. Mecz się zmienił po czerwonej kartce i myślę, że drugą połowę zagraliśmy już bardzo dobrze, bardzo poważnie i bardzo szczegółowo. Byliśmy zjednoczeni, broniliśmy dobrze, staraliśmy kontrolować piłkę i przeciwnika. Czekaliśmy na moment i ten moment dał nam kontry, które zamieniliśmy na bramki. Kibice mogą być szczęśliwi, ta wygrana jest dla nich. Wiem, że nas wspierali i teraz czekają z nami na kolejne środowe spotkanie.”

Vitinha

„Niezwykłe spotkanie, wszyscy zapracowali na ten wynik. Pokazaliśmy dzisiaj, że jesteśmy drużyną. Każdy kto grał dzisiaj wykonał niesamowitą robotę. To sprawia, że drużyny rosną i my dzisiaj naprawdę pokazaliśmy to na boisku. Jestem dumny ze wszystkich. Strzelenie bramki zawsze daje niesamowite uczucie. Wiem jakie to było spotkanie dla wszystkich. Wiem, że moja bramka pomogła zespołowi przy grze w 10-tkę.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *