24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.50min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Jestem świadomy jak ważne to spotkanie

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Marsylią. Zobaczcie co powiedział trener przed klasykiem

Luis Enrique o przygotowaniach:

„Chcemy koncentrować się na kolejnym spotkaniu za każdym razem i przygotowujemy zespół na to spotkanie. Teraz mamy Marsylię i tylko o tym myślimy. Te spotkania są inne, ponieważ rywalizacja między zespołami napędza piłkarzy i kibiców. Musisz mieć wysoką motywację w takich spotkaniach i zachować stalowe nerwy na boisku. To dobre wyzwanie przed spotkaniami, które nas czekają.”

O powrotach

„Nie mogę powiedzieć ile Barcola będzie pauzować, to wszystko jest w rękach sztabu. Po przerwie na reprezentację wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Jesteśmy w punkcie zwrotnym sezonu i musimy myśleć o pierwszym zespole a nie skupiać się na poszczególnych zawodnikach.”

O klasyku

„Jestem bardzo świadomy ile znaczy te spotkanie dla zawodników, klubu i kibiców. To moje zadanie, by wszystko poszło zgodnie z planem dla nas. Naszym celem jest wygrana i zbliżenie się do obrony tytułu. Chcemy wygrać w Marsylii.”

Zarządzaniu grupą

„Idealna sytuacja jest wtedy kiedy kontuzjowany zawodnik jest zastępowany przez równie skutecznego i daje wielki występ. Musimy utrzymać team spirit bo jesteśmy teraz na fali i mamy dobrą grupę. Każdy jest potrzebny temu zespołowi w tym momencie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *