24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.12godz.38min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique i Vitinha po Montpellier

Luis Enrique zabrał głos po spotkaniu z Montpellier. Hiszpański szkoleniowiec wraz Vitinha przeanalizowali spotkanie. Zobaczcie co powiedzieli po wygranej w lidze.

Luis Enrique:

„Nie mam wątpliwości, że był to wspaniały wieczór. Zaczęliśmy bardzo dobrze i objęliśmy prowadzenie. Niestety drobne błędy w obronie kosztowały nas utratę prowadzenia i rywale wrócili do gry. W drugiej połowie zrobiliśmy to co powinniśmy zrobić w pierwszej. Atakowaliśmy i udało nam się wygrać. Myślę, że byliśmy lepszym zespołem. Mamy teraz idealną sytuację. Na to czekaliśmy i wiedzieliśmy przed spotkaniem, że wygrana dużo nam daje przed rywalami. Mamy cztery spotkania przewagi i 8 do rozegrania. Możemy bardzo szybko zapewnić sobie tytuł i tego byśmy chcieli, ponieważ mamy inne rozgrywki, które chcemy również wygrać.”

Vitinha

Wspaniały wieczór dla nas. Graliśmy świetnie i wygraliśmy 6:2. Pokazaliśmy naszą dominację i jakość w grze, ale szkoda straconych bramek. Musimy lepiej reagować w takich sytuacjach. Nie jest łatwo w spotkaniach w których tracisz dwie bramki i nie zawsze będziemy mieć takie szczęście. Wiem, że mam dobry strzał i najważniejsze to podjąć decyzję o strzale. Cieszę się z bramki, ponieważ to daje pewność siebie”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *