24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.44min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Ligą Mistrzów

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem w Lidze Mistrzów. Hiszpański szkoleniowiec PSG wypowiedział się o spotkaniu, nastrojach w drużynie. Zobaczcie co miał do powiedzenia przed meczem.

Luis Enrique o  spotkaniu

„Czekamy na to spotkanie. Po konferencji mamy trening i poznamy stadion na którym będziemy grać. Ja, jako trener nie mogę się doczekać tego spotkania, szczególnie w rodzinnym kraju. Czuję, że moi zawodnicy są pewni i wiedzą jaki jest nasz cel. Chcemy wygrać spotkanie i nie zostawiać niczego przypadkowi.”

O wyjazdach

„Mecze wyjazdowe to zawsze ciężki temat nawet jeśli masz dobry wynik z pierwszego spotkania. Musimy wyjść na murawę i pokazać odpowiednie nastawienie i skoncentrowanie. Mamy dobrą formę a każda ekipa ma swoje mocne i słabe strony. To normalne i my to wszyscy wiemy. Musimy poprawiać się tam gdzie są nasze słabości. Myślę, że mamy jeszcze kilka takich rzeczy, które możemy poprawić.”

O 11-stce

„Pierwsza jedenastka będzie ustalono po tym co widziałem w Monaco i na treningach. Nie patrzę na wiek zawodników, ponieważ nie sądzę, że to coś znaczy.”

Nuno Mendes

„Z Nuno mamy więcej możliwości, ale on dopiero skończył rehabilitację. Może jutro zagrać, ale nie wiem czy będzie w stanie wytrzymać całe spotkanie. Dla zespołu jest to dobra informacja, ponieważ posiadanie obrońcy, który atakuje i dobrze broni jest bardzo ważne. Jestem szczęśliwy, że wrócił do nas.”


Share

One Comment

  1. Maras Reply

    Dobrze gada dać mu wódki.Pozatym to jest dobry doświadczony coach to Barcelonie w ostatnich triumfach dał początek przed Rijkardem Guardiolom i innymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *