24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.5min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Gianluigi Donnarumma po spotkaniu w LM

Luis Enrique zabrał głos po spotkaniu w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co powiedział trener oraz nasz bramkarz Gianluighi Donnarumma.

Luis Enrique:

„Kiedy spojrzy się na pierwszą połowę to ciężko było sobie wyobrazić finalnie wynik 2:0. Wiedzieliśmy jaki poziom reprezentują rywale. Zaliczyli pierwsze miejsce w grupie i grają ze sobą od wielu lat. To spektakularny zespół, który bardzo dobrze potrafi grać w piłkę. Możecie sobie wyobrazić pod jaką presją będziemy w rewanżu. Piłka nożna to jednak gra okazji i w drugiej połowie nasze okazje się pojawiły. Zaczęliśmy lepiej grać w piłkę, lepiej presowac rywali i kreować dużo więcej sytuacji bramkowych. Co najważniejsze udało nam się strzelić dwie bramki, które są bardzo dobrą zaliczką przed rewanżem.Jak widzicie Liga Mistrzów to zupełnie inne rozgrywki aniżeli ligowe. Cierpieliśmy w pierwszej połowie i to było widać. Dopiero w drugiej połowie zyskaliśmy pewność siebie i graliśmy dobrze w tym spotkaniu.”

Gianluighi Donnarumma 

„Mieliśmy świetną drugą połowę i trudną pierwszą. Zespół miał problemy, ale to normalne na tym poziomie. Real Sosiedad to dobra drużyna, która sprawiła nam sporo problemów, szczególnie jeśli chodzi o ich pressing. To był dobry występ dla drużyny, ale jeszcze nic nie jest skończone. Mamy rewanż, który również będzie ciężki dla nas. Musimy utrzymać koncentrację i powinno być dobrze. Jeśli chodzi o nasz zespół to jesteśmy zjednoczeni i wiemy jakie są nasze cele. Gramy dla drużyny wszyscy razem, niezależnie czy ktoś gra mniej czy więcej.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *