16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.21min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Lille

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Lille. Nasz trener odpowiedział na pytania dziennikarzy, więc zobaczcie co miał do powiedzenia przed kolejnym ważnym spotkaniem.

Luis Enrique o terminarzu

„To czas sezonu, w którym grasz co trzy dni. Mamy różne opcje zaplanowane na ten okres. Spotkanie w Pucharze Francji było ważne, ale również te ligowe będzie ważne. Następnie mamy Ligę Mistrzów, wiec jak widać czekają nas spore wyzwania. Jesteśmy w stanie wygrać wszystkie spotkania w tym okresie.”

O Lille

„Pokazują, że są obok nas najlepszym zespołem w Ligue 1. Uwielbiam styl pracy i gry trenera rywali. To jak atakują oraz bronią zasługuje na pochwały. To będzie trudny mecz, ale również dobry test dla mnie. Chce zobaczyć jak mój zespół będzie grać przeciwko Lille.”

Nuno Mendes

„Nuno jest coraz bliżej swojego celu. Trenuje indywidualnie, ale niektóre ćwiczenia robi z grupą przez całą sesję. Jego stan oceniam na dobry i to dobra wiadomość dla zespołu i dla niego”

Lucas Beraldo

„Lucas przyszedł w styczni a to zwykle jest trudne. Zaadaptował się bardzo dobrze i nawet dla mnie jest to niespodzianka, że tak szybko to poszło. Może grać w środku pomocy oraz na lewej stronie. Co ważne na obu pozycjach jest pewny siebie. To bardzo dobry zawodnik do naszego zespołu.”

O stylu gry

„Kiedy widzisz zawodników głębiej grających to znaczy, że przeciwnik jest dobry. Naszym celem nie jest głęboka obrona, ale szybkie przejście do ataku i granie na połowie rywali. Pamiętajmy jednak, że przeciwnicy też mają swoje cele. Dla mnie najważniejsze jest, że przez te 6 miesięcy widać styl, który chcemy pokazywać w każdym spotkaniu.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *