25.06.2024, g. 02:07
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.39min.
12.38 X3.85 22.47 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Cieszy nastawienie zespołu

Luis Enrique oraz Gonzalo Ramos zabrali głos po spotkaniu z Brestem. PSG pewnie wygrało 3:1 i awansowało do kolejnej rundy Pucharu Francji. Oto co powiedział trener oraz napastnik PSG

Luis Enrique:

„Myślę, że dzisiaj byliśmy dobrzy w kreowaniu sytuacji i mieliśmy sporo szans na zakończenie spotkania co też skutecznie wykorzystaliśmy. Przy 2:0 byłem trochę zaniepokojony, ale udało się zamknąć mecz na 3:1. Najlepsza wiadomość jest taka, że nie będziemy już grać z Brestem w tym sezonie. Chciałbym pogratulować im dobrego występu. Ich zawodnicy dali z siebie wszystko w tych spotkaniach i napsuli nam sporo krwi. Naprawdę było dzisiaj bardzo ciężko wygrywać piłki w powietrzu i zgarniać drugie piłki w pomocy ze względu na ich pressing. Czapki z głów przed ich grą. To co mi się podobało w dzisiejszej grze to nastawienie, graliśmy dobrze bez piłki oraz w pressingu. Strzeliliśmy pierwszą bramkę dzięki pressingowi, wygraliśmy sporo przebitek i byliśmy bardzo agresywni. To nastawienie dało nam awans do kolejnej rundy.”

Goncalo Ramos

„Myślę, że zagraliśmy bardzo dobrą grę i wygraliśmy zasłużenie. Wygrana to ważna sprawa a ja tym bardziej jestem szczęśliwy, że mogłem strzelić dzisiaj bramkę. Wszystko zaczęło się od dobrej pracy zespołu a ja tylko wykończyłem to wszystko. Ważne było jednak, by być na odpowiedniej pozycji. Chcemy wygrywać wszystkie spotkania i przejść do finału Pucharu Francji. To nasz jeden z celów na ten sezon. Teraz czeka nas Lille, ale przygotowujemy się jak do każdego spotkania.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *