26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.39min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Strasbourgiem

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem ze Strasbourgiem. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG.

Luis Enrique o Brescie

„Jestem trenerem, który mówi to co myśli. Myśle, że w tym spotkaniu nie mieliśmy problemów z fizycznością i wytrzymałością. Trafiliśmy na naprawdę dobrego rywala w tej sytuacji. Mieliśmy problem z pressingiem i odzyskaniem piłki, ale nie sądzę, by był to problem fizyczny.”

O spotkaniach

„Potrzebujemy wygrać kolejne spotkania, by a koniec sezonu zakończyć go tak jak pragniemy. Na ten moment najważniejszy jest jednak Strasbourg. Nie przegrali od dłuższego czasu a do tego gramy na wyjeździe więc pewnie będzie fajna atmosfera. Od teraz gramy mecze co trzy dni i te 3 punkty będą dla nas niezwykle ważne.”

Strasbourg

„To zespół, który ma swoje momentum w tym sezonie. Uzyskali naprawdę dobre rezultaty i efekty są widoczne w tabeli. To zespół, który potrafi kreować, ale również bardzo dobrze bronić. Są dobrze zorganizowani, ale to też przychodzi w momencie gdy masz wyniki. „

O rotacjach

„Trenerzy zawsze mają różne metody, ale ja lubię rotować składem tak by wszyscy zawodnicy byli włączeni w grę. Chce, by wszyscy mieli motywację kiedy przyjdzie ich czas. Czasami jest to trudne, by zarządzać taką grupą, ale myślę, że akurat tutaj jest to pozytywne. Mamy wielu zawodników, którzy są gotowi do gry.”

Randal Kolo Muani

„To co mogę powiedzieć o nim to zadowolenie, że mam go w składzie. Może grać jako wysunięty napastnik oraz na skrzydle. To bardzo interesujący piłkarz. Ma świetne nastawienie i cieszę się, że jest gotowy.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *