Luis Enrique

Luis Enrique: Dostaliśmy ostrzeżenie

Luis Enrique oraz Marco Asensio wypowiedzieili się po spotkaniu z Brestem. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz szkoleniowiec oraz hiszpański pomocnik PSG.

Luis Enrique:

„Powiedziałbym, że jestem sfrustrowany lekko ponieważ mieliśmy niemal perfekcyjną pierwszą połowę z wieloma okazjami do zdobycia bramki. Rywale praktycznie nie wykreowali sobie szansy a my mieliśmy dwie bramki przewagi. To co się wydarzyło wcześniej w spotkaniu z tymi rywalami przydarzyło nam się kolejny raz i jest to jasny sygnał dla zespołu. Brest to bardzo dobry zespół, który potrafi grać w piłkę i pokazali to kolejny raz. Straciliśmy posiadanie piłki, oddaliśmy inicjatywę i zrobiły się problemy. Te problemy wpłynęły na końcowy wynik spotkania. Dostaliśmy ostrzeżenie przed kolejnymi spotkaniami, które nas czekają. Gramy teraz w Pucharze Francji i nawet jeśli będziemy prowadzić 4:0 to musimy mieć koncentrację przez całe spotkanie. Nie możemy popełniać takich błędów.”

Marco Asensio

„To był ciężko mecz z rywalem, który ma teraz swój czas. Nie bez powodu zajmują teraz trzecie miejsce.To najlepszy zespół, przeciwko jakiemu grałem w Ligue 1 do tej pory. Zaczęliśmy dobrze spotkanie, mieliśmy dobrą pierwszą połowę, ale w drugiej rywale odżyli i pokazali swoją jakości. Spadła nam intensywność i to zrobiło różnicę w tym spotkaniu. Wielka szkoda, że nie dowieźliśmy tych trzech punktów na własnym stadionie.

Musimy pomyśleć o kolejnym spotkaniu. Mamy kolejne ważne spotkanie i czekamy an to co będzie. Myśle, że gramy dobrze i ten remis nie powinien mieć wpływu na naszą ogólną formę.”