16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.25min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Musimy utrzymać wysokie tempo

Luis Enrique przed kolejnym spotkaniem spotkał się z dziennikarzami. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG.

Luis Enrique o rywalach:

„Myślę, że Brest będzie trzymać się swojego planu z czwórką obrońców. Wszystko tak naprawdę zależy i tak od nas i to w jaki sposób operujemy piłką. Gramy, by wygrać. Wiemy, że rywale mają serię i tracą mało bramek. NIe ma w tym przypadku, że są na wysokim miejscu w tabeli. Zasłużyli sobie na takie coś a ich statystyki są imponujące.”

O spotkaniu

„Moim celem jest dać rywalom jak najmniej opcji. Od początku musimy zagrać bardzo agresywnie, pokazać świeżość. Musimy utrzymać wysokie tempo od początku spotkania. Strzelenie szybko bramki nie jest naszym najważniejszym celem na początek, ale jeśli się to udaje to jest potem łatwiej. Najważniejsze to utrzymać wysokie tempo, mieć posiadanie piłki i nie dać rywalom szansy na dobre wejście w spotkanie. Rywale zwykle w drugiej połowie tracą siły i koncentrację, więc to też jest dla nas nauka, by umiejętnie wykorzystywać takie sytuacje i szybko zamykać spotkanie.”

O młodych

„Skłamałbym jeśli powiem, że nie lubię pracować z młodymi zawodnikami. Ale również Ci doświadczeni dużo mi dają jako trenerowi. Moglibyście się zdziwić co mogą dać niektórzy zawodnicy i jak się zachowują. Niektórzy szybko się adaptują do nowego miejsca, inni wręcz przeciwnie. Jako trener chcę progresu każdego zawodnika i to jest najważniejszy cel niezależnie czy zawodnik jest młody czy starszy.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *