21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.56min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
GABRIEL MOSCARDO

Gabriel Moscardo: Chcę wygrywać z PSG

Gabriel Moscardo został nowym zawodnikiem PSG. Wobec wypożyczenia do Corithians zawodnik wróci na jesień do Paryża. Zobaczcie jakie nastawienie ma zawodnik.

Gabriel, jak się czujesz? 

„Dziękuje za przyjęcie mnie. Jestem szczęśliwy, ponieważ podpisałem kontrakt z PSG. Na pewno jest to mój najlepszy dzień w życiu i wierzę, że kibice są zadowoleni.”

Co sprawiło, ze podpisałeś kontrakt z PSG?

„Jak tylko dowiedziałem się, że PSG chce mnie u siebie to chciałem poznać ten projekt. Byłem bardoz podekscytowany i skupiony na Paryżu. Nie mogę się doczekać momentu w którym dołącze do składu i zacznę poznawać kolegów.”

Jak się czujesz opuszczając swój kraj?

„Czuję się gotowy. Byłem na to przygotowany od wielu lat, uczyłem się angielskiego i oczywiście od czerwca będę mieć lekcje francuskiego. Byłem wcześniej w Europie parę razy i czuję się tutaj dobrze.”

Osoba trenera miała znaczenie?

„Oczywiście. Klub inwestuje w młodych zawodników i to widać. Trener ma zaufanie do młodych i to mi się podoba. NIe mogę się doczekać pracy pod okiem Enrique.”

PSG i Brazylia często łączą się…

„Oczywiście. Myślałem o Marquinhosie w momencie gdy PSG skontaktowało się ze mną. Jest tutaj od wielu lat i zna skład, miasto, klub bardzo dobrze. To na pewno wpłynęło na moją decyzję. Mając Marquinhosa jako kapitana będzie mi na pewno łatwiej w klubie.”

Jak spędzisz te 6 miesięcy na wypożyczeniu?

„Będę skoncentrowany na pracy swojej tak by być gotowym na 100% w momencie powrotu. Chciałbym wejść na wysoki poziom gdy tutaj wrócę i być ważną częścią zespołu. Chce wygrywać trofea z PSG.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *