17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.23min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Puchar to inne rozgrywki

Luis Enrique wypowiedział się przed spotkaniem w Pucharze Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz trener.

Luis Enrique o Pucharze

„Wygranie trofeów to pozytywna motywacja dla każdego w klubie. Po Superpucharze czeka nas runda w Pucharze Francji i postaramy się również tutaj wygrać.Puchar Francji to zasłużone rozgrywki o wysokim prestiżu, ale trzeba zawsze pamiętać, że puchar to inne rozgrywki i wszystko się może zdarzyć. Sześć wygranych i wygrywasz puchar.”

O rywalach

„Rywale to amatorzy, którzy grają w lidze amatorskiej, ale są tam na jej czele. Oglądaliśmy jak grają rywale, ale grali wtedy na innym stadionie. Nie robi to różnicy, ale musimy pamiętać, że musimy być skoncentrowani. W innym przypadku możemy mieć fatalny wieczór. Musimy zacząć z respektem do przeciwnika, ale grać naszą najlepszą piłkę. Tylko takie podejście mnie interesuje.”

O Skriniarze

„Niestety nie był to dla niego najlepszy mecz. Doktorzy przeprowadzili testy i potrzebna jest operacja. Zobaczymy jak długo potrwa przerwa. Wielka szkoda, że w takim momencie doznał kontuzji, ale tak jest zawsze gdy na dłużej wypada Ci ktoś ze składu.”

O okienku transferowym

„Okienko zamyka się 31 stycznia a mamy dopiero 7 stycznia. Zawsze jesteśmy gotowi, by sprowadzić talenty do klubu, ale chcemy, by to były talenty, które podniosą jakość pierwszej drużyny. Mam skład, który gwarantuje jakość na wysokim poziomie, mamy po dwóch zawodników na pozycje. Zawsze powtarzam zawodnikom, że muszą być spokojni. Ich czas na grę nadejdzie. Moim celem jako trenera jest rozwój każdego zawodnika jakiego mam w zespole.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *