21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.43min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique po spotkaniu z Metz

Luis Enrique wypowiedział się o spotkaniu z Metz. Paryżanie efektownie zakończyli rok i mają teraz krótką przerwę treningową. Zobaczcie co powiedział Hiszpan to tym spotkaniu.

Luis Enrique o spotkaniu 

„Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania i niewątpliwie takie ono było dla nas. Wiedzieliśmy, że zawodnicy są dobrze przygotowani do tego spotkania i będą musieli wdrążyć plan na wygraną, ponieważ przeciwnik grał bardzo defensywnie w tym spotkaniu. W takiej sytuacji wiele zależy od fizyczności, siły i przede wszystkim szybkości podejmowania decyzji. Musieliśmy grać w szybszym tempie w pierwszej połowie i efekt był taki, żę w drugiej było już więcej miejsca. Momentami brakowało nam ruchu bez piłki, szukaliśmy wolnego miejsca i przestrzeni, staraliśmy się zmęczyć przeciwnika. Byliśmy też bardziej precyzyjni i dokładni pod bramą rywali. Myślę, że zasłużyliśmy na wygraną, ponieważ byliśmy zespołem lepszym.”

O przerwie

„W takim klubie jak PSG jest wiele presji na każdego zawodnika dlatego teraz najważniejsze jest to, by zawodnicy spędzili czas z rodziną, by mieli czas odpocząć i nie myśleć o niczym innym. To ważne dla wszystkich zawodników, członkach sztabu oraz pracowników klubu. Chciałbym wszystkim pogratulować dobrego roku i życzyć wszystkim związanym z rodziną PSG Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *