10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Lille

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Lille. Zobaczcie co powiedział trener przed kolejnym ligowym spotkaniem.

Luis Enrique o posiadaniu piłki

„To źródło satysfakcji ponieważ to dla nas bardzo ważne. Chcemy tak grać w lidze oraz Lidze Mistrzów. Chcemy by to identyfikowało nasz klub. Jesteśmy zespołem, który chce budować akcje w posiadaniu piłki, chcemy mieć możliwości szybkiej reakcji i zmiany ustawienia. Możemy grać w wielu ustawieniach ponieważ mamy takie możliwości.”

O Lille

„Są niepokonani od dłuższego czasu podobnie jak my. Mają dobrego trenera i podziwiam ich styl gry. Stworzą nam na pewno wiele problemów, ponieważ świetnie grają piłką oraz bez piłki. Mają dobrą obronę i są bardzo agresywni. To jeden z najlepszych zespołów w lidze.

O młodzieży paryskiej

„Pracują bardzo dobre, rezultaty nie są najważniejsze teraz, liczą się ich cele i rozwój zawodników. Zawsze chcemy, by to rozwój młodych był ważny w klubie.”

O Lidze Mistrzów

„Daliśmy z siebie wszystko przeciwko trudnemu rywalowi. Nasze statystyki z tego spotkania były dobre, możemy mówić pozytywnie i być optymistami przed kolejnymi miesiącami. Wiemy, że będą nas czekać wielkie spotkania, ale celem klubu jest poprawienie się w każdym spotkaniu. Pracujemy ciężko a ta ciężka grupa pomogła nam nabrać pewności siebie.”

O Mbappe

„Nie muszę przekonywać zawodników takich jak Kylian. On ma wolną rękę na boisku i tak będzie grał. To zawodnik światowej klasy, daje nam mnóstwo bramek oraz asyst. Musimy również naszą grą pomóc mu w najlepszy możliwy sposób.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *