25.02.2024, g. 17:05
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Rennes
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.47min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Ousmane Dembele po Monaco

Luis Enrique oraz Ousmane Dembele zabrali głos po wygranej z Monaco. Paryżanie świetnie rozpoczęli weekend wygrywając z rywalami 5:2. 

Luis Enrique:

„To ważna wygrana ponieważ zawsze jest ciężko przerwie na reprezentację. Mieliśmy tylko jedną sesję treningu w pełnym składzie. Niektórzy dużo podróżowali i ta wygrana pokazuje, że jesteśmy zespołem o bogatej kadrze. Jestem bardzo szczęśliwy z gola Dembele, ponieważ wiele się o nim mówiło niekoniecznie w dobrym kontekście, ale od początku był pozytywny i zawsze miał dobry wpływ na zespół. kreuje sytuacje, pomaga innym w grze przestrzennej. Dzisiaj był zaangażowany w trzy gole i strzelił jednego. To unikatowy zawodnik i przyjemnością dla trenera jest patrzenie na to jak gra.”

Ousmane Dembele

„Możemy być zadowoleni z wygranej, ponieważ to był ważny mecz. Teraz mamy przewagę punktową nad rywalami a oni są jednym z najmocniejszych zespołów w lidze. Chcemy pozostać na szczycie ligi do jej końca. Mój pierwszy gol? Jestem zadowolony ponieważ wcześniej chciałem szybko strzelić bramki i mówiłem sobie, że mogę się martwić, że bramki przyjdą. Musiałem jedynie grać dobrze w piłkę i szukać okazji. Fabian dał mi perfekcyjną piłkę za linię obrony i zdecydowałem się uderzyć mocno i cieszę się, że weszło w bramkę.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *