21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.22godz.46min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Montpellier

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Montpellier w Ligue 1. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec przed spotkaniem. 

Luis Enrique o Skriniarze

„Milan zagrał bardzo dużo minut w tym sezonie. To zawodnik o charakterystyce, którą bardzo lubię. Ma bardzo duże doświadczenie, może grać jako środkowy obrońca. Ma wszystko czego potrzebuje trener. Potrafi grać do przodu, co jest dla nas bardzo ważne. To napewno silny zawodnik, który wygrywa wiele pojedynków. Dla mnie to jeden z naszych liderów.”

O dobrych rezultatach 

„Uczymy się, zespół się uczy i idzie mu dobrze. Ale to dopiero pierwszy etap. Ciągle analizujemy co możemy zrobić lepiej, którzy piłkarze lepiej ze sobą grają. Mamy bardzo dobry skład i naprawdę dobrych jakościowo zawodników w każdej formacji.”

O Marco Asensio

„Marco potrzebuje czasu, by wrócić do pełnej sprawności. Musimy go odpowiednio wprowadzać na boisko, ponieważ nie chciałbym, by znowu doznał kontuzji i był wyłączony. Teraz nie ma go prawie dwa miesiące i jestem szczęśliwy, że jest z nami i może być w składzie. To zawodnik, który może grać na różnych pozycjach i jest dla mnie bardzo ważny. Świetnie gra pod presją i potrafi kontrolować piłkę.”

O Warrenie Zaire-Emery

„Gdybym był trenerem reprezentacji co otrzymywałby powołanie cały czas, ale trenerem jest kto inny i to on decyduje. Oglądałem jego grę w ostatnim roku i zrobił naprawdę spore postępy. Mogę jedynie podziękować klubowi za takich zawodników. Kiedy widzisz jak pracuje, jak się uczy, jak się przygotowuje to wiesz, że to nie jest normalne dla 17-sto latka. To naprawdę przykład dla innych. Jestem pełen podziwu.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *