28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.5min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Luis Enrique przed Brestem

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Brestem. Paryski szkoleniowiec opowiedział o rywalach, motywacji oraz kluczowych zawodnikach tego sezonu.

Luis Enrique o rywalach

„Wszystkie mecze to potencjalnie skórka od banana na której możemy się poślizgnąć. Szczególnie w środku tygodnia z Ligą Mistrzów. Szczególnie teraz gdzie gramy o takiej porze spotkania. Chcemy uniknąć nieprzewidywanych okoliczności i braku koncentracji. Brest to zespół, który dobrze broni i ma dużo dośrodkowań, grają bocznymi strefami. Musimy uważać w tym spotkaniu.”

O motywacji

„To trudność z którą musimy się zmierzyć. Taka jest rola trenera po obowiązkach reprezentacyjnych oraz Lidze Mistrzów. Nie mam co do tego wątpliwości, że to będziemy musieli pokonać. Dla rywali trzy punkty z rywalem z czołówki są bezcenne. Postaram się wystawić najlepszy możliwy skład i dać zagrać zawodnikom, którzy są najlepiej do tego przygotowani. WIdziałem murawę i stadion i przypomina to angielskie stadiony. Musimy po prostu wygrać ten mecz niezależnie od stadionu, pory spotkania i tego kto w tym meczu zagra.”

Lee Kang-In

„Powrót piłkarzy to zawsze dobra wiadomość. Pokładamy w nim wiele nadziei. Wiemy jaki reprezentuje poziom i co może dać drużynie. On praktycznie nie traci piłek. Ma niezwykłe wyniki fizyczne i myślę, że da nam wiele dobrego.On może grać na różnych pozycjach i dlatego jest bardzo ciekawym zawodnikiem dla trenera.”

Goncalo Ramos

„Goncalo robi to oco go prosimy. Potrzebujemy go w odpowiednim miejscu na boisku i jego ruchy są bardzo dobre. Nie jesteśmy zespołem, który robi dośrodkowania, więc nie będzie miał statystyk, ale to zawodnik topowy, który wykonuje dla nas wielką pracę. Mogę śmiało powiedzieć, że Ramos i Kolo Muani to topowi zawodnicy. Mamy sporo opcji do wyboru i to mnie najbardziej cieszy.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *