03.12.2023, g. 13:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Le Havre vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.9godz.38min.
19.50 X5.25 21.30 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique i Warren Zaire Emery o meczu z Milanem

Luis Enrique oraz  zabrali głos po spotkaniu z Milanem. Zobaczcie co mieli do powiedzenia po efektownej wygranej przedstawiciele PSG.

Luis Enrique:

„Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. Zaczęliśmy z pomyłkami i brakiem pewności siebie i przez pierwsze 20-25 minut mieliśmy problemy. Kylian i jego bramka to coś co nas uspokoiło i w drugiej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi aniżeli Milan. Na takim poziomie nie jest możliwa dominacja przez całe spotkanie. Nie cierpieliśmy w obronie, ale też brakowało nam dokładności. Graliśmy bardziej na swojej połowie, ale taki był nasz plan. Na pewno nabraliśmy pewności siebie po kolejnych bramkach i to dało nam dużo dobrego na boisku. Dla mnie to wielka wygrana. Pięknie było zobaczyć Parc Des Princes, które wspierało nas cały czas. Teraz myślimy o lidze a potem znowu wrócimy do rywalizacji z Milanem. Drugie spotkanie będziemy chcieli wygrać, by uspokoić sytuację w tabeli Ligi Mistrzów.”

Warren Zaire Emery:

„To prawda, że nie zaczęliśmy dobrze spotkania, ale byliśmy w stanie rozmawiać ze sobą i powiedzieć sobie co jest złego w naszej grze i szybko to poprawiliśmy. Druga połowa wyglądała najlepiej jak mogła. 

Mój występ? Dla mnie to naturalne jak gram. Myślę, żę w moim wieku ważne jest cieszyć się grą i występami. Dodatkowo trzeba dawać z siebie wszystko na boisku. Emocje były duży, ponieważ takie spotkania nie trafiają się zbyt często w życiu piłkarza. Wygraliśmy i zbudowaliśmy pewność siebie przed kolejnym spotkaniem. Będziemy trenować przez ten tydzień, ale zawsze lepiej się trenuje po takiej wygranej.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *