28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.50min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Wygrana dała spokój przed Milanem

Luis Enrique oraz Fabian Ruiz zabrali głos po spotkaniu ze Strasbourgiem. Paryżanie pewnie pokonali rywali i spokojnie czekają na spotkanie w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener i pomocnik PSG.

Luis Enrique o spotkaniu:

„Jesteśmy zadowoleni, ponieważ to było wymagające spotkanie po przerwie na reprezentację. Mecz dopingu kibiców był trochę dziwny, ale wierze, że zespół pokazał się z dobrej strony. Graliśmy bardzo poważnie i osiągnęliśmy bardzo dobry rezultat. Nie straciliśmy bramki co jest dla nas ważne a do tego mamy trzy punkty. To był perfekcyjny wieczór, który pozwoli ze spokojem oczekiwać na spotkanie z Milanem.

Wiem, że niektórzy z moich zawodników muszą grać więcej, ale mamy wiele rozgrywek i powiedziałem zespołowi, że każdy dostanie szanse. Mam to szczęście, że wszyscy są na wysokim poziomie. Dzisiaj mieliśmy zmiany w składzie, ale Ci, którzy grali zaliczyli naprawdę dobre spotkanie i nałożyli presję na innych zawodników, którzy zwykle zaczynali w pierwszym składzie. Mamy rywalizację w składzie i to mnie cieszy.”

Fabian Ruiz

„Najważniejsza dzisiaj była wygrana i to się udało zrobić po przerwie na reprezentację. Myślę, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie od początku do końca. Mecz był dynamiczny i teraz musimy kontynuować to co zaczęliśmy. Osobiście czuję się dobrze i jestem zadowolony z bramki, szczególnie, że wygraliśmy spotkanie. Zawsze dobrze jest strzelić bramkę, szczególnie teraz gdy jestem w nowym klubie i mamy nowego trenera. Pracuje dalej ciężko i mam nadzieję, że forma będzie rosnąć.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *