20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.49min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Randal Kolo Muani po Marsyli

Luis Enrique oraz Randal Kolo Muani zabrali głos po spotkaniu z Olympique Marsylia. Paryżanie zdemolowali rywali, więc humory na pewno dopisywały. Zobaczcie co powiedział trener oraz napastnik PSG

Luis Enrique:

„Perfekcyjne spotkanie i wieczór. Byliśmy w dobrej formie od początku spotkania z dużą intensywnością. W 100% zdominowaliśmy to spotkanie. Mieliśmy w spotkaniu dwa tempa, spokojniejsze gdy mieliśmy piłkę przy nodze oraz bardziej polegające na tempie w momencie kiedy trzeba było odzyskać piłkę. Wszystko przebiegło tak jak planowaliśmy, Najważniejszą pracę wykonali jednak piłkarze, którzy byli skoncentrowani, połączeni ze sobą oraz grający razem. Wszystko poszło tak jak planowaliśmy, więc jestem bardzo szczęśliwy.”

Randal Kolo Muani

„To był magiczny wieczór. Byliśmy zdeterminowani, by wygrać spotkanie. Wiem, że było ono dla nas bardzo ważne, podobnie jak dla naszych kibiców. Graliśmy niezwykle zaangażowani i przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem. Jestem dumny z naszego zespołu. Czuło się na murawie, że jesteśmy jednością, kibice nas wspierali, parli z nami do przodu i ta więź to coś specjalnego tutaj w Paryżu. Takie wsparcie pozwala nam osiągać rezultaty jakie mamy po 90 minutach tego spotkania. Mój pierwszy gol w barwach PSG to spełnienie marzeń. Jestem z siebie dumny i nie mogę się doczekać kolejnych trafień.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *