28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.44min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Luis Enrique: Ten mecz motywuje fanów i piłkarzy

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Marsylią. Paryżanie przystąpią do klasyku w dobrych humorach po wygraniu w środku tygodnia z Dortmundem. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec przed spotkaniem

Luis Enrique o klasyku 

„Od pierwszego dnia wiemy jak ten mecz jest ważny. On motywuje fanów, piłkarzy, klub. To jedno z najważniejszych spotkań w sezonie i wynik jest ważny. Potrzebujemy w tym spotkaniu intensywności, ale musimy byś ostrożni by nie przesadzić z przemotywowaniem. To może być zdradliwe w takich spotkaniach.”

O kibicach

„Widzę, że jest więź pomiędzy kibicami. a piłkarzami i to jest klucz do sukcesów. Dla nas to wielka motywacja, że możemy grać na Parc Des Princes przed naszymi fanami. Musimy grać na miarę ambicji klubu, na miarę tych właśnie kibiców.”

O ataku

„Trener widzi zawodników w treningu i to ja podejmuje decyzję kto zagra w spotkaniu. Wszystko zależy od tego jak dany zawodnik prezentuje się w treningu, jak pasuje pod daną koncepcję. Mamy głęboki skład i zarządzanie nim nie jest łatwe w takich momentach. Zawodnicy na ławce zawsze dodają rywalizacji, ale wiem, że gdy nie grają to mogą rodzić się nowe problemy. Trzeba więc umiejętnie tym zarządzać.”

o Vitinhi 

„Vitinha to bardzo ważny zawodnik dla nas. Spełnia ważną rolę w zespole i cieszę się, że jest z nami. Myślę, że aktualnie mogę powiedzieć to samo o każdym z zawodników. WIem, że Vitinha miał problemy, ale jego adaptacja do systemu i gry przebiega bardzo dobrze. Gra tak jak odczekuję od niego. Czasami musi grać nieco głębiej bez holowania piłki, ale to zawodnik, który ma technikę i jakość, by prowadzić ten zespół.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *