28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.38min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Aktywna praca Nassera Al-Khelaifiego

Już w letnim marcato dało się zauważyć ogromną pracę wykonywaną przez naszego prezesa na rzecz PSG. Nasser sam rozmawiał z klubami w sprawie zawodników, często przepychając rozmowy naprzód. Teraz też nie próżnuje i aktywnie promuje Paris Saint Germain.

 Niedawno prezes PSG przebywał w Maroku, gdzie odwiedził kompleks Mohammeda VI w Salé, aby wesprzeć wysiłki na rzecz solidarności z Marokańczykami po tragicznym trzęsieniu ziemi, które niedawno nawiedziło ten kraj. Delegacja została powitana przez prezesa Marokańskiej Federacji Piłkarskiej, Fouziego Lekjaa. Rozmowa obejmowała współpracę oraz kwestie związane z relacjami między obiema stronami. Paryżanie już od pewnego czasu aktywnie wspierają akcje mające na celu pomoc Maroku. Klub przekazał jedno euro za bilet z meczu przeciwko Nicei, aby pokazać swoje pełne wsparcie dla narodu marokańskiego.

 W czwartek prezes był już we Francji, gdzie towarzyszył Fundacji PSG podczas wizyty brytyjskiej rodziny królewskiej w Saint-Denis. To bardzo ważne spotkanie ze względu na fakt, że król Anglii ma zamiar wraz z fundacją PSG rozpocząć współpracę w kontekście „edukacji przez sport”. Nasser wraz z ambasadorami fundacji  Presnelem Kimpembe i Marie-Antoinette Katoto, wręczył królowi koszulkę podpisaną przez graczy i dystyngowaną jego imieniem. Jak wyjaśniło RMC:

„Ta prośba z Buckingham została złożona w ostatniej chwili, ponieważ król Karol chce rozwijać inicjatywy z fundacją PSG. Aby to zrobić, chce polegać na własnej fundacji, która nazywa się „The Prince’s Trust” i która przywiązuje dużą wagę do edukacji poprzez sport”

 

 

W oświadczeniu rozesłanym do prasy prezes PSG natomiast wyjaśnił:

„To był wielki zaszczyt i przywilej powitać króla Karola III i Jego Wysokość, aby podkreślić niesamowitą pracę Fundacji PSG. Paris Saint-Germain z dumą wywiera pozytywny wpływ na nasze lokalne społeczności i potrzebujących, zwłaszcza w Paryżu, naszym domu”.

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *