01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.3min.
13.30 X3.75 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Nice

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Nicą. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG przed spotkaniem z tym rywalem.

Luis Enrique o przerwie na reprezentacje

„Patrzę na to na co mam do dyspozycji i mogę w danej chwili obejrzeć. Często oglądam podsumowania spotkań reprezentacji. Celem jest praca poza klubem tak, by zawodnicy po powrocie byli gotowi do gry. Musimy pracować bez niektórych zawodników, inni wrócą później i my musimy być gotowi na takie scenariusze. To część naszej pracy i musimy się zaadaptować.”

O rywalach

„Nice ma dobry skład i młodego, ale doświadczonego trenera. Grają dobrze zarówno z piłką jak i bez piłki i to będzie ciężkie spotkanie. Liczymy na naszych kibiców i ich wsparcie i chcemy wygrać mecz. 3 punkty to dla nas cel.”

O całym tygodniu

„Myślimy tylko o Nicei, nie skupiamy się na kolejnych spotkaniach. Piłkarze wrócili po reprezentacji i tylko na najbliższym meczu się skupiamy.”

O bramkarzach

„Mam dwóch światowej klasy bramkarzy i dla trenera to błogosławieństwo. Po 6 tygodniach pracy z nimi wiem, że to poziom najwyższy jeśli chodzi o ich pracę na boisku i poza nim. Są gotowi na grę a ja jestem szczęśliwy, że mam ich obu.”

O Verrattim

„Marco będzie z nami jutro w czasie spotkania, więc będzie to okazja do pożegnania i przekazania mu wsparcia. To piłkarz, który wywarł wpływ na PSG i zapisał się w historii. Wszyscy będą mieli okazje podziękować mu za grę w sposób jaki zasłużył. To będzie wielki moment dla niego i jego rodziny.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *