10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.20godz.11min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: To było wyjątkowe okienko

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Lyonem. Hiszpański szkoleniowiec wypowiedział się na temat rywali oraz okienka transferowego. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG.

Luis Enrique o Lyonie

„Lyon to bardzo silny przeciwnik z wieloma indywidualnościami w składzie. Nie bardzo wiemy na ten moment jak będą bronić oraz presować. Myślę, że to będzie dobre spotkanie, by zobaczyć jak my wyglądamy na boisku. Do tego spotkania mamy przygotowania takie jak zawsze, nie potrzeba nam dodatkowych motywacji. Plan na spotkanie mamy gotowe i tak jak zawsze dopasowuje go do naszych potrzeb. Liczę na posiadanie piłki, ale to nie wszystko. Musimy wiedzieć jak przeciwnik zachowuje się gdy nie ma piłki i na ten moment tylko to analizujemy.”

Randal Kolo Muani

„Widzieliśmy jaki ma potencjał w Niemczech oraz we francuskiej kadrze. To zawodnik, który może grać na wielu pozycjach w ataku, więc daje dużo opcji. To świetne uzupełnienie dla nas a do tego to Francuz, więc będzie mocno identyfikować się z naszą drużyną.”

Bradley Barcola

„Będzie w składzie na to spotkanie. To świetny transfer nie tylko ze względu na jego wiek, ale również styl gry. Umie dryblować na skrzydle, jest dobry z piłką przy nodze. Potrafi również zagrać jako „9”. Podoba mi się jego styl i to ile może nam dać.”

O okienku transferowym

„Jestem bardzo ucieszony po tym okienku. Myślę, że było ono wyjątkowe i chciałbym podziękować prezydentowi oraz dyrektorowi sportowemu za ciężką pracę. Ciężko o lepsze okno. Wszystkie moje prośby zostały spełnione, wzmocniliśmy się tam gdzie tego potrzebowaliśmy. Teraz wszystko zależy od piłkarzy i sztabu szkoleniowego, ale takie warunki to perfekcja dla trenera.”

O Lidze Mistrzów

„Trafiliśmy do trudnej grupy i będzie to niezwykle ekscytujące. Liga Mistrzów to zawsze najlepsze rozgrywki na świecie. Każdy zespół to wyzwanie i każde spotkanie jest ciężkie. Ale myślę, że to inne drużyny powinny być niezadowolone, ponieważ trafiły na PSG.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *