25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.11godz.41min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Marco Asensio po Lens

Luis Enrique oraz Marco Asensio zabrali głos po spotkaniu ligowym z Lens. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz pomocnik naszej drużyny.

Luis Enrique:

„Jestem bardzo szczęśliwy po tym co zobaczyłem dzisiaj i z tego powodu jak zawodnicy zaangażowali się w to spotkanie od początku do końca. Zawodnicy zaufali mi i chcieli grać to co im przedstawiłem. Czasem potrzeba czasu, by wprowadzić swoją filozofię, ale dzisiaj to nam się udało. Kreowaliśmy okazję, mieliśmy energię i chcieliśmy grać do przodu. To dobra wygrana dla wszystkich a dziś Lens zostało bardzo mocno przez nas pokonane. Stadion fantastycznie dziś reagował, zawodnicy pokazali przekonanie do gry, pokazali chęć do walki. Czas spłacić kibicom wszystkie wcześniejsze niepowodzenia, będziemy szukać kolejnych bramek i postaramy się nie tracić bramek w defensywie.”

Marco Asensio

„Najważniejsza dzisiaj była wygrana zespołu. Kibice zobaczyli zjednoczony zespół, który chce pokazać swoją najlepszą stronę przez całe spotkanie. Zagraliśmy bardzo dobrze w ataku oraz obronie i jesteśmy dziś szczęśliwi z pierwszej wygranej w sezonie. Szczególnie to smakuje, ponieważ wygrana była przed naszymi kibicami. Osobiście jestem szczęśliwy z pierwszej bramki, którą strzeliłem w barwach PSG. Pomogłem zespołowi wygrać i tylko to się liczyło w tej chwili.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *