16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.18min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Lens to drużyna grająca intensywnie

Luis Enrique po raz kolejny spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed spotkaniem z Lens. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz trener przed hitowym starciem w III kolejce.

Luis Enrique o rynku transferowym

„Luis Campos oraz ja pracujemy każdego dnia. Jestem zadowolony ponieważ Luis to jeden z najlepszych specjalistów i pomaga mi to rozwijać się jako trener. Rozmawiamy każdego dnia o składzie. Pomoc mamy praktycznie skompletowaną i jestem bardzo zadowolony z opcji jakie mamy. Mamy wspaniałych zawodników i wierzymy w ten zespół. Mamy młody zespół, ale widzę kreatywność zarówno w ataku jak i defensywie.”

O Lens

„Lens nie zaczęło sezonu dobrze, podobnie jak nasza drużyna, ale to ciągle jedna z najlepszych ekip w lidze. Podoba mi się styl ich trenera. Ten mecz będzie dla nas niczym spotkanie w Lidze Mistrzów. Mam nadzieję, że wygramy i damy kibicom trochę radości. Rywale grają bardzo intensywnie zarówno w defensywie i jak i ofensywie, więc będzie to dla nas bardzo ciężkie spotkanie. Zagramy przeciwko mocnemu rywalowi i kluczem będzie utrzymać intensywność w grze i nie popełniać błędów. Musimy szybko reagować zarówno na rywala jak i swoją grę. Musimy stwarzać presję na rywala.”

O opasce 

„Głosowali zawodnicy więc stało się to potem publiczną sprawą. Grupa zadecydowała, że kapitanem będzie Marquinhos. To jest jeden z liderów na murawie oraz poza nią, to charakter tego klubu, reprezentuje go. Myślę, że będzie wywiązywać się z roli bardzo dobrze.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *