16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.2min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Jedziemy po trzy punkty

Luis Enrique przed spotkaniem ligowym zabrał głos na konferencji prasowej. Zobaczcie co powiedział nasz trenera na temat spotkania z kolejnym ligowym rywalem.

Luis Enrique o rywalach

„Rywale to zespół, który jest silny w obronie i zostawia mało miejsca rywalom. To będzie trudny sprawdzian dla nas. Wygrali Puchar Francji i mają dobrego trenera. Nie znam go osobiście, ale liczę na spotkanie. Jedziemy po wygraną i chcemy wrócić z trzema punktami do Paryża.”

O Mbappe i Dembele

„Jestem szczęśliwy, że mogę liczyć na Mbappe i Dembele. To będzie przyjemność pracować z nimi. Myślę, że Kylian jest gotowy. Dembele również powinien być gotowy na grę w spotkaniu ligowym.”

O balansie w drużynie

„Pracowaliśmy nad stroną ofensywną oraz defensywną w tym tygodniu. Wszyscy zawodnicy muszą wiedzieć jak atakować oraz bronić jako zespół. Ten tydzień był bardzo ważny dla nas wszystkim. Zbalansowanie zespołu jest dla nas ważne jeśli chodzi o wyniki.”

O ataku

„Świetni zawodnicy zawsze komplementują się wzajemnie, pracują razem i grają razem. Moją rolą jako trenera jest odkrycie harmonii pomiędzy nimi i wykreowanie lini ataku.”

O filozofii grania

„To niemożliwe, by przewidzieć ile zajmie zawodnikom zaadaptowanie się do nowej sytuacji i warunków. Są aspekty gdzie wszyscy robią progres z dnia na dzień ale są też niektórzy gracze, którzy muszą pracować nad sobą i swoją postawą. Trzeba od pierwszej gry być gotowym na wyzwania i robić progres ponieważ z każdym spotkaniem więcej zawodników będzie lepiej przygotowanych.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *