24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.17min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Chcemy dawać radość

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Lorient. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG w pierwszym wywiadzie przedmeczowym. 

Luis Enrique o systemie gry

„Chce atakować i pressować. Myślę, że zespół jest gotowy na taką grę i jest w stanie dać kibicom to co potrzebują i na co czekają. Chcę zespołu, który przez 90 minut będzie w stanie grać swoje w każdym rozgrywkach. Może na początku nie będzie wszystko wyglądać idealnie ale z pewnością dojdziemy do takiego poziomu jaki oczekuję.”

O przeciwniku

„Lorient to dobry zespół, który pokonał nas ostatnio na Parc Des Princes. Jutro chce widzieć mój zespół, który kontroluje spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty. Musimy być ostrożni w zmianach kierunku gry oraz przy przejęciu piłki, ale taka jest natura i specyfika tej ligi.”

O początkach w Paryżu

„Tylko raz byłem w Paryżu oraz w tym tygodniu na Parc Des Princes. Stadion jest piękny i wygląda takim jakim go zapamiętałem gdy byłem tutaj z drużynami przeciwnika. Spędzam więcej czasu w centrum treningowym. Czekam już na pierwsze spotkanie i mam nadzieję, że wygramy. W zespole panuje dobra atmosfera, więc jest wszystko dobrze na starcie. Staramy się teraz zbudować zespół i na tym się skupiamy.”

O nowym sezonie

„Jesteśmy jednym z najlepszych zespołów w lidze, więc chcemy wygrać każde trofeum. Pracujemy jeszcze na rynku transferowym i będziemy chcieli wzmocnić jeszcze zespół. Jesteśmy otwarci na każdego, kto może wzmocnić nasz skład i pomóc nam w rozgrywkach. Jestem w stałym kontakcie z dyrektorem oraz prezesem PSG. Przyglądamy się każdej pozycji, ale wiemy, że okienko jest trudne. Akceptujemy to jednak i działamy tak by nasz zespół na jego koniec się wzmocnił.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *