21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.47min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Carlos Soler

Carlos Soler: Trener sprawia, że jesteśmy drużyną

Carlos Soler wypowiedział się w trakcie Tournee w Japonii. Zobaczcie co powiedział dla oficjalnej strony klubu na temat przygotowań hiszpański pomocnik.

Carlos, co powiesz na temat trenera, twojego rodaka?

„Znam go bardzo dobrze ponieważ grałem w reprezentacji gdy był trenerem. Wspominam go bardzo dobrze, wierzył we mnie i często podpowiadał wiele ciekawych rzeczy, dawał wsparcie. Lubię jego filozofię gry, on sprawia, że jesteśmy drużyną, że pracujemy razem i jesteśmy zjednoczeni. Jako trener da nam bardzo dużo. Pracujemy już nad jego pomysłami.”

Jak idą przygotowania?

„Bardzo ważny jest ten obóz, ponieważ pomoże nam w trakcie sezonu. Mamy świetne warunki, trenujemy ciężko i każdy z nas rozgrywa spotkania. To nam pomoże w przyszłości osiągać rezultaty. Czujemy się dobrze fizycznie, budujemy pewność siebie i porozumienie boiskowe pomiędzy formacjami.Jestem zadowolony z tego co tutaj wypracowaliśmy.”

To twoja pierwsza wizyta w Japonii?

„Tak, pierwsza ponieważ w zeszłym roku późno dołączyłem do zespołu i nie mogłem brać udziału. Prywatnie nie byłem tutaj, ale bardzo mi się tu podoba. Stadiony są pełne kibiców, mamy wsparcie od nich, ludzie są szczęśliwi i my również. Dostaliśmy wiele wsparcia, dzisiaj widziałem też baner dla Sergio Rico.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *