24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.33min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Będziemy gotowi na ligę

Luis Enrigue zabrał głos po spotkaniu z Interem. Trener PSG wypowiedział się po przegranej, ale dostrzegał pozytywne aspekty sparingu. Wypowiedział się również Lucas Hernandez.

Luis Enrique:

„To był dobry mecz. Prowadziliśmy 1:0 do 80 minuty, ale straciliśmy prowadzenie a potem remis. Widziałem jednak wiele pozytywów i jestem zadowolony z tego jak zespół reaguje z dnia na dzień. Przygotowania to czas w którym chce widzieć jak zespół rośnie. Poznajemy się, witamy nowych zawodników i widzę pozytywne aspekty. To również czas, by przygotować się fizycznie i psychicznie. Inter to dobra drużyna, grali w finale Ligi Mistrzów i postawili nam trudne warunki. Mamy jeszcze trochę czasu do pierwszego spotkania. Będziemy gotowi na rozpoczęcie.”

Lucas Hernandez:

„Próbujemy przygotować się najlepiej jak potrafimy do pierwszego spotkania.Te spotkania pozwalają nam poznać się bliżej. Każdy z nas tego potrzebuje. Niedawno przybyłem do zespołu i muszę dobrze poznać wszystkich. Uczymy się każdego dnia zachowań na boisku, taktyki oraz tego co trener od nas wymagała. Rezultaty nie były najlepsze, ale do ligi będziemy gotowi. One pomagają nam stawać się lepszym zespołem. Kibice w Japonii byli fantastyczni zarówno w Tokyo jak i Osace.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *