24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.13min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Cher Ndour

Cher Ndour: Jestem gotowy dać z siebie wszystko

Cher Ndour podpisał kontrakt z PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia młody zawodnik po podpisaniu umowy w pierwszym wywiadzie dla PSG. 

Cher, jak się czujesz po podpisaniu kontraktu?

„Dla mnie to specjalne uczucie. Czuje wiele emocji, ale czuje radość z tego kroku. PSG to jeden z największym klubów na świecie i gra tutaj wielu mistrzów. Dla mnie to zaszczyt móc być tutaj. Projekt, stadion, kibice wszystko to przemawia do mnie i wiem, że zrobiłem dobrze podpisując umowę.”

Jesteś jeszcze bardzo młodym zawodnikiem, nie czujesz presji w związku z tym kontraktem?

„Dla mnie to nowy rozdział w moim rozwoju. Jest wielka presja, ale przede wszystkim jest to pozytywna presja. To coś co pcha mnie dalej i sprawia, że chce pracować ciężej i ciężej i poprawiać się z dnia na dzień. Lubię nowe wyzwania a te jest szczególne.”

Jesteś 10 Włochem, który będzie grać dla PSG. Co to dla Ciebie znaczy?

„Zawsze dobrze jest śledzić losy byłych zawodników, którzy nosili tą koszulkę. To dla mnie zaszczyt być kolejnym włoskim zawodnikiem Verratti to znakomity zawodnik, to przykład dla mnie ponieważ gramy na tej samej pozycji. Muszę się wiele od niego nauczyć. Wielka sprawa móc grać z nim i trenować. Co ważne będziemy mogli się komunikować po włosku, więc to też będzie dla mnie dobra sytuacja.”

Jakie masz cele na ten sezon?

„Dla mnie najważniejsze to gra na boisku i bycie na murawie. Poza tym nie liczy się nic więcej. Nie mam preferencji co do pozycji, dla mnie to jest nieważne, ponieważ chce tylko grać. Zagram tam gdzie zechce trener.”

Będziesz mieć okazję poznać Paris Saint Germain…

„Znam je trochę a pierwszy raz zobaczyłem je rok temu z Benficą. Przybyłem tutaj również z młodzieżowymi ekipami tego klubu i atmosfera zrobiła na mnie wielkie wrażenie. To będzie przyjemność móc grać tutaj na pełnym stadionie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *