24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.46min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Lucas Hernandez

Lucas Hernandez: Chcę tutaj wygrywać

Lucas Hernandez podpisał kontrakt z PSG. Francuski obrońca jest kolejnym nabytkiem, którego PSG pozyskało od początku lipca. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu.

Lucas, co teraz czujesz po podpisaniu umowy z PSG?

„Jestem zachwycony. To coś czego pragnąłem od dłuższego czasu i w końcu się spełniło. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy i to dla mnie szczególny dzień.”

Dlaczego wybrałeś PSG?

„To klub z ambicjami i jest głodny trofeów. Grałem dla wielkich klubów, które również miały swoje ambicje, ale Paryż dopiero chce je osiągnąć i mam nadzieję, że będę mógł pomóc. Chce ciągle więcej w mojej karierze, więc dołączenie tutaj to dla mnie krok do przodu.”

Co ciekawe nigdy nie grałeś we Francji…

„Urodziłem się we Francji, ale przeniosłem do Hiszpanii wraz z mamą oraz bratem. Nigdy nie mieszkaliśmy we Francji, ale często tutaj przebywałem czy to prywatnie czy zawodowo. Kocham Paryż, ponieważ jest piękny.Nie mogę się doczekać rozpoczęcia przygotowań i sezonu.”

Jak się czujesz po kontuzji?

„Kontuzja była 7 miesięcy temu i teraz jestem w 100% zdrowy. Nie była to łatwa kontuzja do wyleczenie i nie mogę się teraz doczekać treningów z kolegami. Moje kolano ma się dobrze i wszystko wygląda ok.”

Spotkasz się z Presnelem Kimpembe oraz Kylianem Mbappe

„Znam ich bardzo dobrze, to moi przyjaciele. Rozmawiałem z nimi dużo przed przyjściem tutaj i jestem szczęśliwy, że mogę dołączyć do zespołu moich kolegów. Mam nadzieję, że wygramy wiele trofeów i to im powiedziałem.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *