28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.33min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Nasser Al-Khelaifi o odejściu Kyliana Mbappe

Nasser Al-Khelaifi zabrał głos na temat odejścia Kyliana Mbappe. Prezes PSG w ostrych słowach skomentował sytuację francuskiego napastnika.

Nasser Al-Khelaifi o Kylianie Mbappe

„Mój głos jest jasny, nie chcę tego powtarzać cały czas. Jeśli Kylian chce zostać to my również chcemy by został. Ale musi podpisać nowy kontrakt. Nie możemy stracić najlepszego gracza na świecie i pozwolić mu odejść za darmo. To jest niemożliwe i chce to powiedzieć jasno. Kylian nie odejdzie za darmo.  Kylian sam to powtarzał i nie jest moją winą, że nagle zmienił zdanie. Kylian to świetny chłopak, prawdziwy dżentelmen, ale teraz chce odejść z klubu za darmo. PSG to nie jest byle jaki klub, to najlepszy klub we Francji i nie odchodzi się z niego za darmo. Kiedy usłyszałem od niego tą informację byłem w szoku. Jeśli nie chce podpisać kontraktu to drzwi są otwarte, może odejść teraz. Tak samo jak i mogą odejść inni gracze jeśli nie chcą już u nas grać. Nikt nie jest większy niż klub, nawet moja osoba. Dla mnie to jasna sytuacja.”

Nieoficjalne informacje jakie płyną z klubu informują, że cena za Kyliana została ustalona na poziomie 200 milionów Euro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *