20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.5min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Milan Skriniar

Milan Skriniar: PSG to jeden z najlepszych klubów

Milan Skriniar został nowym zawodnikiem PSG. Pomocnik odpowiedział na kilka pytań oficjalnej strony klubu. Zobaczcie co miał do powiedzenia nowy nabytek PSG

MIlan, jak się czujesz będąc zawodnikiem PSG?

„Czuję się szczęśliwy bo to jeden z największych klubów w tej chwili. Będę grać z najlepszymi zawodnikami na świecie i to mnie cieszy.”

Jak podsumujesz poprzedni sezon? Jak się czujesz?

„Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe, ponieważ miałem kontuzję. Teraz jest już wszystko dobrze i zagrałem dwa spotkania w reprezentacji wiec jestem gotowy. Od powrotu nie przestawałem trenować, więc tym bardziej czekam na grę.”

Jesteś pierwszym Słowakiem w historii PSG. Stworzyłeś historię tym przyjściem

„Tak, widziałem tą informację i jestem dumny z tego. Jeszcze nie zacząłem grać a już tworzę historię klubu. Jestem dumny z mojego kraju oraz rodziny, jestem szczęśliwy, ale pamiętajmy, że to dopiero początek przygody.”

Co stało za twoją decyzją o przyjściu do PSG?

„Była to łatwa decyzja dla mnie. Kiedy PSG chce cię zatrudnić to decyzja musi być szybka. Wiedziałem, że taka okazja może się nie powtórzyć, więc kiedy dostajesz taką szansę to musisz z niej skorzystać. Widziałem sporo spotkań PSG, myślę, że wszyscy wiedzą jak wspaniali zawodnicy grają w tym klubie. To jestem z najlepszych klubów na świecie i naprawdę czekam już na początek sezonu.”

Czujesz presję po tej decyzji?

„Tak, czuję presję, ale ona zawsze jest w karierze piłkarza a szczególnie w takiej drużynie jak PSG. Czuję się gotowy na nowe wyzwania, czuję się gotowy na bycie częścią wielkiego klubu. Kocham presję, jestem obrońcą i wiemy jak to jest. Zawsze trzeba być gotowym.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *