26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.35min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Marco Asensio

Marco Asensio: Nie mogę się doczekać

Marco Asensio podpisał kontrakt z PSG. Hiszpański pomocnik wypowiedział się dla oficjalnej strony klubu. Zobaczcie co powiedział Hiszpan.

Marco, jak się czujesz będąc zawodnikiem PSG?

„Jestem szczęśliwy będąc w tak wielkim klubie. Czekam na poznanie nowych kolegów, widziałem centrum treningowe i nie mogę doczekać się spotkania z kibicami. Czekam na początek sezonu.”

Po siedmiu latach zdecydowałeś się opuścić PSG. Co zadecydowało o takim kroku?

„PSG to ciekawy projekt, wielki na nasze czasy, który jest bardzo ambitny. To jest zbieżne z moimi oczekiwaniami i potrzebami. Chciałem zmienić środowisko, ale to ciągle bardzo ambitny projekt. Chciałem tego i myślę, że to idealne miejsce dla mnie.”

Rozmawiałeś z zawodnikami PSG przyjściem?

„Tak, rozmawiałem i mówili same dobre rzeczy o klubie, atmosferze i kibicami. Wiele dobrego słyszałem o wsparciu kibiców i to również był powód mojego przyjścia tutaj.”

Jak się ocenisz jako zawodnik? Jakie są twoje atuty na murawie?

„Jestem zawodnikiem, który chce grać do przodu, który lubi mieć piłkę. Chce dawać asysty i strzelać bramki. Myślę, że moją siłą jest dobry przegląd pola.”

Jakie masz cele na pierwszy sezon?

„Na pewno trofea jeśli chodzi o drużynę. Wygrać wszystko co jest do wygrania to będzie nasz cel. Mamy wielką drużynę, to wielki klub więc zasługuje na trofea. Przyszedłem to dla kibiców, atmosfery i chciałbym, by drużyna miała dobre relacje z kibicami. Potrzeba nam wzajemnego wsparcia, by osiągać sukcesy.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *