21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.21min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG

PSG poznało terminarz na nowy sezon

PSG poznało terminarz rozgrywek w nowym sezonie Ligue 1. Paryżanie przystąpią do obrony tytułu w sierpniu a pierwszym rywalem będzie Lorient z którym zmierzymy się na Parc Des Princes.

Ostatnim spotkaniem w sezonie będzie spotkanie z FC Metz. Z ważniejszych dat kibice PSG na pewno muszą zapamiętać kolejkę nr.6 kiedy to w Paryżu PSG zagra z Marsylią, kolejkę zaplanowano na 24 września. Rewanż planowany jest na kolejkę 27 i spotkanie odbędzie się w Marcu.

Niezwykle ciekawie zapowiada się początek sezonu. Paryżanie na starcie zmierzą się z Lens, drugą ekipą poprzedniego sezonu ( 3.kolejka) następnie z Lyonem ( 4.kolejka), by rozegrać spotkanie z Nice w kolejce numer 5. Kolejny rywalem jak już wspomnieliśmy będzie Marsylia. Jeśli w Paryżu dojdzie do zmiany trenera to szalony początek rozgrywek przyniesie szybką weryfikację nowego trenera i ułożenia drużyny.

Sezon z uwagi na Mistrzostwa Europy zakończy się 18 maja 2024 roku. Przerwa ligowa potrwa w okresie 20 grudnia – 14 styczeń, ale może być ona przerwana przez spotkania w Pucharze Francji jeśli PSG awansuje do tego etapu rozgrywek.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *